Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka ciekawa, pan przewodnik z ogromną wiedzą. Jazda autokarem 6 godzin w jedną stronę bardzo wyczerpująca.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Program wycieczki pozwala poznać najważniejsze obiekty Aten. Niestety akropol w rusztowaniach- trwa renowacja. bardzo fajny punkt wycieczki: zmiana warty. Byliśmy z samego rana co pozwoliło na podziwianie bez tłumów turystów.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka sama w sobie fajna ale niestety w momencie gdy Ateny zostały już przez nas zwiedzone i nadszedł czas na dalszą podróż okazało się że autokar jest uszkodzony przez co straciliśmy 2h na włóczenie się samopas po Atenach. Skutkowało to tym, że na Termopile dotarliśmy już po zmroku i nie wybraliśmy się na szlak (obejrzeliśmy tylko posągi). Bardzo słabo, że nie było możliwości podstawienia nam innego autokaru aby zrealizować całą wycieczkę zgodnie z planem. (Jeżeli chodzi o sam autokar to nie należy wierzyć że jest to autokar nowoczesny - problem jest nawet z siedzeniami, których nie da się złożyć po rozłożeniu). Pan przewodnik z bardzo dużą wiedzą - dobrze się słuchało jak opowiadał. Jak się wyspał to miły chłop aczkolwiek jak rozdawał bilety na Akropol w nocy to kąśliwy i rozdrażniony (prawdopodobnie z niewyspania)
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niestety, ale panujący upał i słabo klimatyzowany autokar spowodowały gorszy odbiór wycieczki. Napewno pochwała dla Pań przewodniczek