Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Ateny - kolebka cywilizacji
5.4/6 (121 opinii)Oceny szczegółowe
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Długa czterogodzinna podróż, lecz Akropol wart trudu. Po drodze Kanał Koryncki. Na koniec czas w centrum. Udana wycieczka, a najaslabszym ogniwem była Pani przewodniczka po Akropolu. Coś tam mówiła id niechcenia, bez pasji, bez ciekawostek, ten niezwykły obiektstracil orzez nią część uroku.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Akropol Ateński to jakość sama w sobie, niestety trzeba się liczyć z ryzykiem, że z dnia na dzień, z powodu pogody może być zamknięty. Tak było np. w przypadku Narodowych Ogrodów w Atenach. To co jest na minus - to sposób zorganizowania "czasu wolnego". Bez wyjaśnienia zostaliśmy zaprowadzeni do jakiejś restauracji "na obiad'. Osobiście nie przypadła mi do gustu ani trochę (i w sumie osobom recenzującym ją w opiniach google również). Wolałbym, jeśli posiłek nie jest po prostu wliczony w koszt wycieczki - pozostawiono nam wolną rękę na samodzielne znalezienie odpowiedniego miejsca.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka dobrze zorganizowana, zobaczyliśmy wszystko co było w programie. Minus to cena, wypożyczając samochód wyszłoby dużo taniej.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo interesująca wycieczka. Dopiero jak się zobaczy na własne oczy to ma się wyobrażenie o potędze kolebki cywilizacji. To nie to samo co się ogląda w podręcznikach historii.