Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Ateny - serce Grecji
5.3/6 (77 opinii)Oceny szczegółowe
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dosyć długa wycieczka ze względu na dojazd :prom + autobus w samym mieście ok. 5 godz, zwiedziliśmy akropol, widzieliśmy zmianę warty , stadion olimpijski oraz dzielnicę Plaka , znalazł się też czas na posiłek .
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka ciekawa, ale niestety męcząca. Proszę liczyć z około 20 godzinami, podróż to połowa. wiele zrekompensowała Pani Gizela, zabawna i opowiadająca ciekawe historie o Grecji. dla wytrwałych polecam!
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rejs statkiem + transport autobusem, około 4.30 godziny, same Ateny i Akropol oraz postój przy Kanale Korynckim rekompensuje długość podróży.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Akropol warto zobaczyć. Podziw dla Ludzi którzy budowali te świątynie. Dzisiejsi Grecy niestety nie potrafią tak dbać o swój świat jak Ivh Przodkowie. Zmiana Warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza to spektakl zgodny z tradycją. Szacunek dla Żołnierzy. Same Ateny to brudne zaniedbane miasto. Niestety Grecy nie dbają o swoje miasto. Daje 5 tylko dzięki Pani Gizeli.