Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Bodrum (Turcja) - "Saint Tropez Wschodu" - all in

4.5/6 (112 opinii)
4.5/6
(112 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
4.1
Pilot
5.1

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Michalina, 08.09.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    Wycieczka fakultatywna do Bodrum była ciekawym doświadczeniem. Przepłynięcie statkiem zajmowało około 30 minut i przebiegło bez większych problemów, chociaż mimo klimatyzacji w środku bywało duszno. Minusem była zdecydowanie zbyt wczesna zbiórka- w porcie trzeba było długo czekać w słońcu, a liczba osób oczekająca na statki powodowała, że było tłoczno i niezbyt przyjemnie. Zwiedzanie było w porządku – ilość punktów do zobaczenia nie była duża, ale punkt widokowy był naprawdę przepiękny. Czas wolny był nieco ograniczony, ale wystarczający, aby coś zjeść lub zrobić drobne zakupy, chociaż warto byłoby go wydłużyć kosztem wycieczki do centrum złota.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    NINA, NOWY SĄCZ 08.07.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Po przeczytaniu wielu opinii chciałam sprawdzić jak jest naprawdę. Był czerwiec mimo upału jaki miał być w dniu wycieczki pojechaliśmy. Odprawa poszła dość sprawnie, rejs statkiem bardzo przyjemny. Zwiedzanie zorganizowane bardzo sprawnie /wzgórze wiatraków :) / muzeum złota :( / czas na samodzielne zwiedzanie i shopping wystarczający. Na powrocie odprawa w Bodrum szybka, a w Kos mogło być sprawniej. Podobało mi się :D

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Sławomir 03.09.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    Widoki i reszta wycieczki bardzo fajnie poza wyprawą do centrum złota miała być fabryka a to był sklep jubilerski choć bardzo duży

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Magdalena 16.09.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    Wycieczka dość ciekawa, piękne widoki. Warto się wybrać i przede wszystkim spróbować jedzonka jakie proponuje przewodnik