Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Bodrum (Turcja) - "Saint Tropez Wschodu" - all in

4.5/6 (112 opinii)
4.5/6
(112 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
4.1
Pilot
5.1

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    21

    Małgorzata, Bydgoszcz 25.10.2022

    Wycieczka do Bodrum, możliwość zobaczenia kawałeczka Turcji. Wspaniały widok z wzgórza z wiatrakami i możliwość wypicia dla spragnionych naturalnego zimnego soku z pomarańczy. Polecam. Niestety nie wszystkie punkty wycieczki były atrakcyjne np. niepotrzebnie zabrany czas w centrum złota, teatr widzieliśmy z autokaru przejeżdżając obok, a bramy jak to ruiny bram... Szkoda, że tak mało czasu było na samodzielne zwiedzanie miasta, polecana restauracja była droga ...

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    JULIA, STAWISZYN 14.09.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Za mało zwiedzania z przewodnikiem, za dużo czasu wolnego. Wycieczka do "muzeum złota" ale okazuje się, że to po prostu jubiler, żeby "zachęcić" turystów do kupna biżuterii. Sorry, ale nie tego oczekiwałem od wycieczki.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    DOMINIKA, WIELISZEW 19.08.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    Bardzo szybko omówione zabytki, za duzo czasu na centrum złota, które jest dość mało atrakcyjne bo Pani przez 5 min jedynie opowiada i to o centrum a nie o kruszcach czy kamieniach a potem mozna kupować. Za mało czasu przeznaczone na czas wolny i ta wycieczka do restauracji to bardziej naciągnie niż doznania smakowe. Wycieczkę ratowała przemiła Pani pilotka.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Danny Piotr, --- 04.07.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Stanie w czterech kolejkach do odprawy, męczące dla dzieci. Komfortowy transport katamaranem. Polecana restauracja OK, centrum złota z nachalnymi sprzedawcami i nie najtańszą biżuterią trochę gorzej :)