Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Bodrum (Turcja) - "Saint Tropez Wschodu" - all in

4.5/6 (112 opinii)
4.5/6
(112 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
4.1
Pilot
5.1

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    ANDRZEJ, MILOSZYCE 15.05.2025 | Termin pobytu maj 2025

    Bodrum to piękne miasto portowe ale wycieczka do Centrum Złota to pomyłka i strata czasu . Chyba lepiej wybrać się do Bodrum na własną rękę .

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wojciech 27.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Punkty zaproponowane do zwiedzania - mało atrakcyjne, chociaż rozumiem, że to z braku czasu. Wyroby w "centrum złota" potwornie drogie, a pracownicy osaczają klientów dość intensywnie, próbując zachęcić ich do zakupu. Nie jest to komfortowe dla ewentualnych kupujących. Trafiliśmy niestety na awarię promu powrotnego, co wpłynęło negatywnie na ocenę całej wycieczki. Czekaliśmy na kolejny - specjalnie podstawiony - prom ponad półtorej godziny, stojąc w upale na nadbrzeżu, bez informacji kiedy możemy spodziewać się skutecznego powrotu na Kos. Taką informację uzyskaliśmy dopiero po ponadgodzinnym oczekiwaniu. Zaznaczam, że nie ma w tym żadnej winy naszej rezydentki - przewodniczki. Ona również była zaskoczona całą sytuacją i bardzo starała się - w miarę swoich możliwości - zaopiekować się grupą.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Mariusz, Warszawa 26.07.2023 | Termin pobytu lipiec 2023

    Niepotrzebnie stracony czas na Centrum Złota, gdzie wizyta ograniczała się do nagabywania na zakupy. Poza tym ok.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Agnieszka, Zgorzała 25.09.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Wycieczka dobrze zorganizowana, Pani Rezydentka miła. Punkt widokowy super do zrobienia zdjęć. Ruiny mało ciekawe. Sklep ze złotem zupełnie nie potrzeby, zmarnowany czas, który można by było poświęcić na samodzielne zwiedzania. Po 5 minutach większość osób czekała na zewnątrz. Czas wolny mógłby być dłuższy zamiast sklepu ze złotem. Jeśli ktoś lubi sklepiki i kanapki to będzie zadowolony. Nie byliśmy w restauracji wskazanej przez Panią rezydentkę. Woleliśmy lokalne bary z kebabem. W bocznych uliczkach są urocze knajpki z widokiem na morze i smaczną turecką kawą.