Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ciekawa wycieczka, warto się na nią wybrać i poznać trochę historii Krety, pospacerować po Heraklionie - stolicy wyspy.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Poznanie kolebki europejskiej cywilizacji to wręcz konieczność. Pałac w Knossos robi wrażenie rozmiarem i architekturą. Zwiedzanie pałacu nie było łatwe ze względu na spory tłok i normalny w sezonie upał. Prawdziwa uczta turysty to Muzeum Archeologiczne w Heraklionie. Ekspozycja pokazuje, że większość uznawanych za współczesne wzorów naczyń, torebek, tkanin to marne kopie mających prawie 4 tysiące lat wzorców minojskich.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Warto zaliczyć tę wycieczkę, ale uważam, że wcenie powinny być bilety wstępu do zwiedzanych miejsc. My trafiliśmy na dzień bezpłatnych muzeów, więc zaoszczędziliśmy co najmniej 30 euro. Warto pójść do muzeum w Heraklionie nawet jeśli trzeba dopłacić.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
polecam osobom które nie przebywają w okolicach heraklionu. jeżeli ktoś ma hotel niedaleko to lepiej samemu zorganizować sobie dojazd.