Opinie klientów o Magiczna wyspa Skiathos

5.2 /6
15 
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Tomasz, Wymysłów

Ciekawe miejsca, warte zobaczenia, rejs statkiem również na plus. Minus wycieczek to odstępy między nimi proponuje przemyśleć wycieczki 3 dni z rzędu a później np 3/4 dni wolnego na miejscu, również przydałyby się posiłki w cenie wycieczki.

6.0/6

Jolanta, Zieleń

Super zabawa i niezapomniane wrażenia. Kapitan i obsługa prowadząca - mega pozytyw. Polecam wszystkim , którzy lubią dobrą zabawę. Sama wyspa ok. Pani Magda , która była naszym przewodnikiem mega osoba. Potężna dawka wiadomości i super przekaz.

6.0/6

KAMILA, Wysokie Mazowieckie

Najfajniejszy był rejs, towarzyszyły nam Delfiny 🙂🐬🐬🐬 zabawa na statku, przekąski, trzy poziommy. Plaża piękna, błyszcząca i tłum 🤣 Wyspa Skiatos magiczna, ale mało czasu a zwiedzanie jej.

6.0/6

Aleksandra, Bytom

Rejs z kapitanem Kostasem rewelacja. Nie jest to typowy rejs, że siedzimy i podziwiamy widoki. Animacje i kontakt z załogą super