Opinie klientów o Olimp - z wizytą u Zeusa

5.4 /6
11 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

BEATA, ZAWIERCIE

Wycieczka na stoki masywu Olimpu była bardzo ciekawą wycieczka połączoną z ciekawymi informacjami dotyczącymi samego masywu i podziwianiem bardzo malowniczych widoków podczas pieszej wycieczki wąwozem. Spacer odbywał się po współczesnym akwedukcie który to zasila w wodę miejscowość Litonochoro z której rozpoczęliśmy wędrówkę. Można tu podziwiać przepiękne widoki masywu górskiego, wykonać bardzo ciekawe zdjęcia, tym bardziej ze spacerek odbywa się nad sporymi urwiskami i wąwozami, w oddali słychać szum rzeki. W niektórych miejscach przejścia są pozbawione na krótkich odcinkach barierek co czyni wycieczkę bardziej ekscytującą - tak było w moim przypadku, mając mały lęk wysokości. Celem wycieczki pieszej był wodospad bardzo malowniczy nazywany "Wannami Afrodyty" . Po powrocie udaliśmy się autokarem na bazar gdzie było mnóstwo stoisk z płodami rolnymi miejscowych rolników (owoce, warzywa, wina, miody a nawet ryby) oraz stoiska odzieżowe. Po dłuższej przerwie i czasie wolnym udaliśmy się do twierdzy zamku krzyżowców z czasów Bizancjum w Platamonas. Zamek położony na szczycie wzniesienia , o bardzo ciekawej historii z którego murów roztacza się malowniczy widok na okolicę - warto popstrykać sobie ciekawych i malowniczych zdjęć. Wisienką na torcie była podróż do starej miejscowości położonej na stokach góry Paleos Pantaleimonas . droga do tej miejscowości prowadziła stromymi podjazdami i krętą drogą wśród malowniczych widoków. Warto tam było być i poczuć klimat starej greckiej zabudowy - historycznej zabudowy. Piękne widoki !! Bardzo polecamy tą widokową wycieczkę , warto się na nia wybrać.

6.0/6

Mariusz, ---

Najbardziej różnorodna/urozmaicona wycieczka. Kanion z wodospadem, zamczysko, miejscowy targ i grackie "Zakopane", które z Zakopanym nie ma nic wspólnego.

6.0/6

Aleksandra, Bytom

Niestety samego Olimpu nie udało się zobaczyć, jednak sama wycieczka w sobie super. Zamek oraz wizyta na lokalnym bazarku, extra

6.0/6

Michał, ---

Super widoki wycieczka miła i nie męcząca szczególnie warte polecenia miasteczko w górach klimat urzeka panorama zapiera dech