Opinie klientów o Pigułka szczęścia - od Kos do Kefalos

5.4 /6
43 
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Paweł, Wieliczka 25.10.2022

Czerwiec 2022. Niezdecydowanym bardzo polecam. Dla nas wycieczka rodzinna 2 osoby dorosłe + 7latek. Bardzo różnorodna, ciekawa. Pyszna lemioniada w ZIA i fantastyczne oliwy podczas degustacji w manufakturze produkującej oliwę, miody tez pyszne ;) Na zakończenie super posiłek ze świeżą rybką na płw. Kefalos. Warta wydanych pieniędzy. Polecam kupować wycieczkę na miejscu u rezydenta. Wszystkie wycieczki fakultatywne dostają dodatkowe zniżki na miejscu. Ja kupiłem wraz z całą wycieczką przez Internet ale na miejscu są promocje za zakup więcej niż jednej i wyszłoby taniej u rezydenta.

6.0/6

Marta, Warszawa 13.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Niby niewielka wyspa a jedna wycieczka to mało żeby ją poznać. Z jednej strony kamieniste plaże a po drugiej piękne piaszczyste. Warto

6.0/6

Magdalena, Janikowo 28.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Faktyczna Pigułka szczęścia by w jeden dzień zobaczyć to co najważniejsze! Podróż rozpoczęta w Kos zakończona na plaży w Kefalos. Degustacja tego co dla tego rejonu charakterystyczne uruchomiła nasze kubki smakowe i apetyt na więcej Grecji!!!

6.0/6

RADOSLAW, KONSKIE 29.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Pomimo wysokiej temperatury w dniu wycieczki, uważam że to jedna z fajniejszych imprez. Zobaczyliśmy dużo, przy okazji obiad, kąpiel w morzu i niezapomniane krajobrazy