Opinie klientów o Pigułka szczęścia - od Kos do Kefalos

5.4 /6
43 
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Andrzej, Otwock 25.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wycieczka cało dniowa. Krótki spacer po stolicy wyspy(miasto Kos).Platan Hipokratesa. Pilot Jakub zapoznał nas z historią zamku (własność zakonu Joannitów ).Piękny budynek w którym mieści się komenda policji. Zwiedziliśmy też tłocznię oliwy z oliwek ( degustacja i możliwość zakupu różnych rodzajów oliwy).Piękne widoki w czasie przejazdu do górskiej wioski Zia. Następnie przejechaliśmy na półwysep Kefalos gdzie spożyliśmy smaczny grecki posiłek (osobno płatny, ceny nie wygórowane) a następnie zażywaliśmy kąpieli w morzu. Z plaży mogliśmy widzieć romantyczną wysepkę Kastri. Punkt widokowy z pięknym widokiem na wyspę Kos .Następnie odwiedziliśmy miodziarnię Melisa (to po grecku pszczoła) gdzie można było zakupić różne gatunki miodu między innymi niedostępne w Polsce tymiankowy i pomarańczowy. Polecam

6.0/6

Dominika, Katowice 23.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wspaniała wycieczka, można było się dużo dowiedzieć na temat wyspy i ich mieszkańców, jak również delektować się przysmakami całej wyspy. Tłocznia oliwy, miodziarnia i likiery wspaniałe. Muszę dodać, iż pani pilot Magda ma wiedzę niesamowitą i bardzo chętnie dzieliła się ciekawostkami i informacjami o całej wyspie. Jak najbardziej polecam tą wycieczkę.

6.0/6

LIDIA, WARSZAWA 13.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

piękne widoki, dużo nowych smaków oraz wiedza, przede wszystkim ogromna wiedza Pana Jakuba, super wycieczka zdecydowanie plecam

6.0/6

Katarzyna, Poznań 31.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Wspaniałą przygoda, przepyszne oliwy i miody, przepiękne widoki podczas zwiedzania wyspy zachęciły nas do wynajęcia baggiego i zwiedzenia całej ale to całej wyspy i Poznania tamtejszej kultury.