Opinie klientów o Termy - "naturalne SPA"

5.4 /6
opinii
Atrakcyjność programu
4.4
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Aleksandra, Katowice

Muszę przyznać że zawsze staram się korzystać z takich kąpieli ale to miejsce jest wyjątkowe - z jednej strony gorąca woda i bąbelki z pobliskiego na sąsiedniej wyspie wulkanu schładzane wodą morską, do tego otaczające góry, spokój i tylko szum morskich fal.

6.0/6

Aleksandra, Nałęczów

Bardzo fajna wycieczka po południu zbiórka chyba o 17 pod hotelem a nie w samo południe a tam praktycznie nie ma cienia. Powrót po 20 wiec jeszcze zdążyłyśmy na kolacje. Pani rezydentka po drodze opowiadała o wyspie w bardzo ciekawy sposób. Polecam warto się tam wybrać.

6.0/6

Anna, ---

Niesamowite uczucie wejść do morza, gdzie woda ma temperaturę 50 stopni ! Kąpiel przy zachodzie słońca- wspaniale wrażenie

6.0/6

Martyna, Gaszowice

Ciepło, by nie rzec... gorąco! Kto lubi się dobrze wygrzać - powinien się wybrać! Można dozować sobie temperaturę - od okropnie gorącej wody termalnej po zimną wodę oceanu.