Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Transfer z hotelu dłuższy niż sama wycieczka. W basenie spędziliśmy 30 min. 15 minut spacer z parkingu w dół. 20 minut spacer z dołu na parking. Kierowca nie zabrał wszystkich po kąpieli termalnej. odjechał przed czasem z miejsca zbiórki bez kompletu pasażerów.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam, fajna atrakcją, ładne widoki, kamieniste dno warto mieć odpowiednie obuwie. Woda gorąca, lecznicza. Polecam
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Stanowczo za krótko i za drogo. Ale samo miejsce ciekawe, sam spacer w niezwykle malowniczej scenerii.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Miejsce na Kos, które na pewno trzeba odwiedzić. Niezapomniane wrażenia z kąpieli, gdzie gorąca woda miesza się z wodą morską. Pozytywne wrażenie potęguje zachód słońca i niesamowite kolory nieba.