Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Lindos i Rodos - 2 w 1

5.6/6 (145 opinii)
5.6/6
(145 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.7

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Slawomir, Swietochlowice 30.09.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Wycieczka super przygotowana , program atrakcyjny , pani Monika prezentuje pełen profesjonalizm i rewelacyjne przygotowanie do tematu i jest przemiłą osobą

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Elzbieta, Cieszyn 21.06.2026 | Termin pobytu czerwiec 2026

    Będąc na urlopie na wyspie Rodos trzeba obowiązkowo zobaczyć Lindos i miasto Rodos. Oba miasta mają swój specyficzny urok. Lindos - białe domki i wąskie, kręte uliczki ze wspaniałymi kamiennymi mozaikami-hohlakami, jednak cały efekt łał psują wszędobylskie powystawiane i zasłaniające widoki ciuchy, pamiątki. Lindos to jeden wielki bazar w przepięknej, niestety niewidocznej już scenerii, no i te biedne osiołki czekające na leniwych turystów. Wejście na Akropol- głównej atrakcji Lindos płatne. Miłym przerywnikiem w wycieczce była wizyta w winiarni na degustacji win i meze. Można było zakupić wino, oliwę, miód wyrabiane na miejscu. Miasto Rodos to kawał historii opowiedzianej przez Panią pilot.Pełny profesjonalizm. Przeszliśmy przez najważniejsze miejsca i zobaczyliśmy zabytki- symbole Rodos: Pałac Wielkich Mistrzów, mury obronne, ulica Rycerska. Mieliśmy czas wolny na indywidualne zwiedzanie. Piękny port Mandraki. Osobiście bardziej podobało mi się miasto Rodos. Dzień pełen wrażeń i wspomnień na zimowe dni. Polecam

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Sławomir, Warszawa 03.10.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Super, bardzo ciekawa, piękne miejsca. Pilot zaangażowany, dużo ciekawostek i czas wykorzystany do maksimum.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Konrad, Zelczyna 09.08.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Świetna wycieczka a w szczególności nasz przewodnik Hubert! opowiadał wszystko z pasją! serdecznie polecam