Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka mnie nie zachwyciła. Spodziewałam się czegoś więcej. Pani Paulina, która się nami opiekowała była super ale sama atrakcyjność programu wycieczki nie zachwyca.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Trochę taka "zapchaj dziura". Chyba jedyna ciekawa część wycieczki to flamingi, bo zawsze chciałam je zobaczyć.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ta wycieczka średnio mi się podobała. Połowa autokaru Polaków, połowa Holendrów. Za dużo czasu zabierało zbieranie turystów z hoteli. Ciekawa wizyta w ouzerii i degustacja. Piękne Polmarii.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sama wycieczka ok, jeśli ktoś już był w.Grecji to może być trochę nudna. W tłoczni oliwy nic specjalnego, destylarnia ok. Sama wycieczka plażę o godzinie 16 moim zdaniem bez sensu, jesteś zmęczony po całym dniu gorąca a na plaży jest pełno ludzi- ciężko się cieszyć tą turkusową wodą jak z powodu tłumów jej za bardzo nie widać. Naciekawsza i zmarnowana to wycieczka do Plomari - w godzinę sjesty więc zamknięte jest prawie wszystko, łącznie z apteką. Otwarte kilka restauracji.