Opinie klientów o Ateny - kolebka cywilizacji

5.3 /6
24 
opinie
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

RENATA, KROSNO

Super wycieczka! Absolutny must have na tych wakacjach. Podczas wycieczki mnóstwo opowieści o życiu i historii Greków. Warto!!!!

6.0/6

Henryk, Rząska

Wycieczka tylko dla wytrwałych gdyż przejazd jest zbyt długi . Mało czasu na miejscu . Przewodnik naprawdę dużo pokazał i opowiedział .

6.0/6

Joanna, Poznan

Był to miły powrót do Aten po 19 latach... Cieszę się, że mogłam wreszcie zobaczyć Akropol. Ateny to bardzo ciekawe i interesujące miasto. Wszystko co najważniejsze było zrealizowane. Jedynym minusem 2,5 godziny czasu wolnego - wg mnie to zdecydowanie za długo.

6.0/6

Małgorzata, Warszawa

Niezapomniane przeżycie . Cudowna pani Olimpia, przewodniczka z ogromną wiedzą. Ogrom historii, mitów i starożytnych miejsc, gdzie mogłam być i zobaczyć na własne oczy. Polecam gorąco.