Opinie klientów o Ateny - kolebka cywilizacji

5.2 /6
35 
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dariusz Przemysław, Lublin 12.07.2024
Termin pobytu: lipiec 2024

Ateny to "must see". Wycieczka była bardzo ciekawa. Przewodniczka po Akropolu potrafiła zainteresować umiejętnie przeplatając historię i ciekawostki. Zmiana warty przed grobem Nieznanego Żołnierza przy Parlamencie - przypominająca bocianie kroki. Ogrody królowej Amalii, przechadzka po dzielnicy Plaka. Stadion pierwszej nowożytnej Olimpiady. Wszystko było bardzo interesujące i przeprowadzone w odpowiednim, nie za szybkim, tempie

6.0/6

Elzbieta, Koczargi Stare 08.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

wycieczka spełniła swoje założenia, jedynie upał był dokuczliwy, najważniejsze rzeczy zobaczyliśmy co można w ciągu jednego dnia zobaczyć, przewodniczka bardzo dużo nam opowiedziała, fizyczne obrazy tylko dopełniały opowieści. Nam to wystarczyło w zupełności. Bardzo zadowoleni. Zostały muzea do zwiedzenia, ale to wymaga dodatkowego czasu. wszystko sprawnie zorganizowane. Jedyna uciążliwość to wczesna godzina wyjazdu :)

5.5/6

Michalina, Mysłowice 24.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wycieczka do Aten pozwoliła nam poznać to chaotyczne i zagadkowe miasto od różnych stron, zarówno współczesnej architektury, jak i miejsc, które dotychczas znałyśmy jedynie z książek historycznych. Planując pobyt w tej części Grecji, warto uwzględnić w swoim programie wycieczkę do Aten, a przede wszystkim do słynnego Akropolu, aby wyrobić sobie opinię na jego temat, mimo że mogą być one różne.

5.5/6

Bernadetta, Kraków 05.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wycieczka świetnie rozplanowana, dojazd do Aten nie był uciążliwy. Na miejscu sporo atrakcji, nie ma wrażenia przesytu ani niedosytu.