Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Widoki cudowne zwłaszcza okolice klasztoru. Duża odleglosc od hotelu wiec podroz trwa..Przejazd kolejką to przejazd pociągiem gdzie widzi się głównie krzaki, pojedyncze fajne miejsca gdzie coś widać Nam osobiście bardziej podobał się powrót autobusem gdzie efekty były oszałamiające. Kretę wąskie ulice,wokół wysokości zieleń.. to robiło efekt. Miasteczko gdzie się zatrzymaliśmy przepiekne, malutkie kameralne. Z dusza...I pyszna kawa..
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ciekawa wycieczka w tym zwiedzanie jaskiń czy podróż pociągiem .Całość psuje stan ostatniej stacji kolejowej .
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo sympatyczna ciekawa wycieczka, Grecja od z zupełnie innej strony. Bardziej naturalna bez tłumów.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Imponujące widoki Jeśli chodzi o kolejkę, to jeśli nie dostało się miejsca z przodu, jest trochę gorzej. Ale ogólnie warto.