Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Syn zadowolony. Podczas degustacji można popróbować lokalnego jedzenia i kupić oliwę. Ciekawe miejsca, mili ludzie.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Największym plusem tej wycieczki to wizyta w domowej manufakturze oliwy. Degustacja oraz możliwość zakupu w b. dobrych cenach wysokiej jakości oliwy i innych produktów takich jak mydełka, kremy czy zioła.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dobra organizacja. Ale trochę wysoka jest cena wycieczki. Myślę co 25 - 30 było by akurat. Aleksandra wie,że opowiadała ciekawe. Spodobało się mi.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Warto zobaczyć najbliższą okolicę hotelu. Szkoda, że czas nad zatoką taki krótki bo przydałoby się moc poleżeć zamiast godzinki ze dwie lub trzy, a tak to tylko do kolan weszliśmy zamiast rozkoszować się kąpielą.