Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Plaża i morze w błękitnym kolorze
5.4/6 (55 opinii)Oceny szczegółowe
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka jak najbardziej udana (widoki piękne) . Zdecydowanie polecam tę wycieczkę, no i warto za jednym zamachem wykąpać się w dwóch morzach.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetna wycieczka i piękne miejsca. Bardzo polecam. Trochę za mało czasu wolnego, ale to jedyny minus.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękne miejsce, dwa morza. Przyjemny spacer w stronę latarni.............................................
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wrażenia pozytywne, plaża Prasonisi na granicy dwóch mórz: egejskiego i śródziemnego, szeroka, piaszczysta ale niestety brudna.