Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Byliśmy na wycieczce na początku września i niestety nie udało nam się spotkać żółwia, lecz widoki jaskiń Keri oraz obserwacja zachodu słońca ze statku rekompensowało brak zobaczenia żółwia.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wrażenia cudowne, piękne widoki, zachód słońca super i oczywiście żółwie :-) wycieczka idealna i czasowo i w dobrym czasie (popołudniu)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ciekawy wypad do rezerwatu żółwi morskich. Opcja na miłe popołudnie na wodzie. Super widoki z zachodu słońca.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka ta to niezapomniane przeżycie, oferujące unikalną możliwość obserwacji żółwi Caretta Caretta w ich naturalnym środowisku. Rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Zakynthos, z przystankami na kąpiele i nurkowanie, pozwala podziwiać piękne krajobrazy, jaskinie i formacje skalne.