Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niewątpliwie rejs kanałem korynckim sprawił ogromne wrażenie z uwagi na swoją niezwykłą monumentalność, dopełnieniem była obserwacja kanału z punktu widokowego.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wystarczy go zobaczyć z góry, rejs nudny wino które podają na statku słabe i bardzo mała ilość, dzieci bardziej zadowolone bo dostały po fancie.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka Kanałem Korynckim,była dla nas fajnym zakończeniem dnia.Pierwsza połowa spędzona na plaży przy hotelu,a później wycieczka. Polecamy jeżeli ktoś lubi urozmaicić sobie dzień. Rejs stakiem po kanale i części zatok: Korynckiej i Sarońskiej,rejs trwa ok 30 min. w jedną stronę .
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam ten rejs! Niezapomniane widoki, ściany kanału robią wrażenie. Rejs odbywa się popołudniem i nie trwa zbyt długo, ale to miła odmiana i przy panujących upałach morska bryza na stateczku daje przyjemny wiatr.