Przejdź do treści

Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Rejs na 3 wyspy - egejska przygoda

5.2/6 (177 opinii)
5.2/6
(177 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.0

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Agnieszka, Ząbki 04.08.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Wycieczka ciekawie zorganizowana. Dla ochotników była możliwość kąpieli w Morzu Egejskim. Atmosfera na statku przyjazna. Przewodniczka dobrze zorientowana w temacie i potrafiąca udzielać rzetelnych informacji.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    WOJCIECH, SWIETOCHLOWICE 09.09.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    Bardzo fajna wycieczka , piękne widoki , miła atmosfera , bardzo atrakcyjny program . Na każdej wyspie atrakcje , kąpiel na pięknej piaszczystej plaży , zwiedzanie pięknego miasteczka , skoki do wody z okrętu . Polecam .

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    ALEKSANDRA, SKIERNIEWICE 31.08.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    Super wycieczka, cały statek śpiewał, tańczył. Naprawdę polecamy z głębi serca ! Po polsku, po angielsku, niemiecku komunikowały się Panie pilotki. Uśmiechnięte, radosne aż chciało się z nimi tańczyć makarenę :)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Sławomir 03.09.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    Wycieczka godna polecenia super rejs, kąpiel w morzu rewelacja plaża super a kawa u starego greka nie do opisania pycha