Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Rejs na 3 wyspy - egejska przygoda
5.2/6 (177 opinii)Oceny szczegółowe
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rejs po wodach Morza Egejskiego na trzy wyspy był wspaniałą i bardzo dobrze zorganizowaną wycieczką, która dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń. Odwiedzane miejsca – Pserimos, Kalymnos (wyspa gąbek) oraz bezludna wyspa Plati – zachwycały pięknymi krajobrazami, krystalicznie czystą wodą i wyjątkowym klimatem. Na Pserimos można było poczuć spokojną, kameralną atmosferę greckiej wyspy, Kalymnos pozwoliła poznać lokalną kulturę i tradycję związaną z połowem gąbek, a Plati była idealnym miejscem na kąpiele i relaks w dzikim, naturalnym otoczeniu. Dodatkową atrakcją był rejs statkiem w pirackim stylu, z muzyką, tańcami i animacjami, które tworzyły świetną, wakacyjną atmosferę. Cały dzień przebiegał w radosnym nastroju, a załoga była bardzo sympatyczna i pomocna. Program był dobrze wyważony – łączył zwiedzanie, relaks i zabawę. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę każdemu, kto chce spędzić aktywny i pełen pozytywnych emocji dzień na Morzu Egejskim.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczkę Rejs na 3 wyspy - egejska przygoda - polecam, piękne widoki, cudowne, ciepłe morze. Dużo atrakcji, a zwłaszcza skoki do wody z pirackiego statku.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Miałam trochę inne wyobrażenie tej wycieczki, myślałam, że będę sobie opływać wyspy relaksując się i opalając na statku jednak ilość ludzi zdecydowanie to uniemożliwiała. Mimo to sama wycieczka i tak bardzo udana, świetnie spędzony dzień.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Atrakcja dla amatorów morskich kąpieli i adrenaliny przy skokach do wody wprost z górnego pokładu pirackiego statku, przeplatana wizytą w muzeum poławiaczy gąbek.