Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka fakultatywna w formie rejsu na wyspy Paxos I Antipaxos to obowiązkowy punkt programu podczas pobytu na Korfu. Sam rejs wzdłuż wybrzeża Korfu i na otwartym Morzu Jońskim to duża przyjemność. Do tego przerwa na kąpiel przy Antipaxos.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sam rejs zadowalający, trochę mało czasu dla siebie w miasteczku na Paxos. Pokaz tańca podczas kursu na Paxos, Malownicze widoki na Antipaxos. W upale trochę mało cienia na górnym pokładzie statku.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niesamowite widoki, atrakcje podczas rejsu. Transport spod hotelu. Miła i uprzejma załoga statku. Pomocna przewodnik.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zdecydowanie za dużo turystow na statku i walka o miejsca przy wejściu na pokład i tutaj Rainbow naszym zdaniem „poszedł” na ilość a nie na jakość… no ale cóż biznes to biznes wolelibyśmy ten rejs zdecydowanie przepłynąć w mniejszej grupie więc proszę to przemyśleć w przyszłości … ale widoki cuuuudne 👍