Opinie klientów o Akropol - bilet wstępu

5.1 /6
12 
opinii
Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Aleksandra, Zagnańsk

Bardzo dobrze przeprowadzona wycieczka. Przemiła, służąca pomocą i kompetentna pani przewodnik umila czas podczas podróży, a na miejscu każdego potrafiła zainteresować historią Aten.

6.0/6

Hanna, Oborniki

Wycieczka marzeń. Super zorganizowany wyjazd.Pan przewodnik rewelacyjny,wiedza niesamowita.Zabytki Aten przepiękne, zwłaszcza akropol, wszystkich zachwycił.

6.0/6

MONIKA, Warszawa

Na pewno będąc na miejscu warto wykupić wycieczkę do Aten. Bałam się 5 godzin jazdy autokarem w jedną stronę, lecz nie jest to takie straszne. Same Ateny zdecydowanie warte zwiedzania. A jeśli jeszcze na dodatek trafi się na pilotkę - panią Natalię - można uznać, że zobaczyło się usłyszało wszystko co najważniejsze!

6.0/6

ARTUR, SZYCE

Niesamowite wrażenia z wycieczki. Jednak z racji dużej odległości był to maraton. Super przewodnik, zwłaszcza jego kunszt wiedzy wyszedł podczas zwiedzania Akropolu. Doskonały pomysł z zestawem słuchawkowy, choć było to dodatkowo płatne. W drodze powrotnej zwiedziliśmy również Termopile. Jednak warto było. Natomiast autokrator piętrowy, nie działała klimatyzacja na piętrze, nawet trochę nieprzyjemnie pachniało.