Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Różowa plaża Elafonissi

5.2/6 (206 opinii)
5.2/6
206 opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.7

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    KATARZYNA, WYSZKÓW 21.08.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Bardzo dobra organizacja. Dużo czasu wolnego pozwoliło nam nacieszyć się widokami i zabytkami. Rewelacyjna przewodniczka. Pani Marta przekazała nam mnóstwo ciekawych informacji. Słuchaliśmy jej z zapartym tchem.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    ANNA, LODZ 14.09.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Cudowna krystalicznie czysta woda jak w wannie. Silny wiatr był tego dnia ale to sprawiło że nie odczuwało się gorąca. Dużo ludzi ale każdy znajdzie kawałek miejsca dla siebie

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    KATARZYNA, KROSNO 15.09.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Różowy piasek, cudowna woda. Piękne miejsce do zobaczenia, szerokie plaże i czysta i ciepła woda. Polecam!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Dariusz, 14.10.2025 | Termin pobytu październik 2025

    Pięknie było, super opowieści Pani pilotki. Bajkowa laguna :) polecam gorąco. Tylko trzeba trafić na pogodę taką jaką mieliśmy. Słoneczko. Proszę próbować lokalnych ryb na miejscu. Pysznie :)