Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Saloniki – Perła Północnej Grecji

4.9/6 (12 opinii)
4.9/6
(12 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
4.7
Pilot
5.3

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    GRAZYNA, KOSZALIN 13.06.2026 | Termin pobytu czerwiec 2026

    ciekawa dużo historii i nie uciążliwa. Przewodnik z olbrzymią wiedzą i znajomością miasta. Sporo czasu wolnego na zakupy i zjedzenie posiłku w centrum miasta lub nad morzem.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Izabela 11.08.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Wycieczka do Salonik godna polecenia .Spotkanie z historią i nowoczesnością przejązd bulwarem pozostawia niesamowite wspomnienia

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Joanna 05.08.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    Dobra organizacja. Zwiedzanie i dlugi czas wolny. Rzeczowa i ciekawa opowieść pani przewodniczki. Wartościowe wskazówki pani przewodniczki i rezydent dotyczące sposobu spędzenia czasu wolnego.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Rafał 19.07.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Rewelacyjna wycieczka, pokazano nam podczas przyjemnego spaceru wizytówki Salonik, takie jak Biała Wieża, Pomnik Aleksandra Macedońskiego, Stare Mury Obronne, Bazylikę Haga Sofia, Agorę, Plac i Pomnik Arystotelesa. Dodatkowo przewodnik Pani Justyna w drodze autokarem streściła nam prawie całą historię Grecji, a podczas spaceru oprócz zabytków poleciła również ciekawe miejsca do odwiedzenia samemu w ramach czasu wolnego, takie jak miejski targ gdzie można kupić typowo greckie produkty w konkurencyjnych cenach, cukiernia z tradycjami wytwarzająca pączki z nadzieniem z kasztanów jadalnych, a także statki wykonujące rejsy wzdłuż wybrzeża. Świetna wycieczka w rozsądnej cenie. Polecam z całego serca!