Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniała wycieczka - dookoła Korfu - przede wszystkim dzięki Pani Oli która z pełną pasją i zaangażowaniem opowiadała nam o historii, zwyczajach, kulinariach i innych ciekawostkach, widać było że jest to dla niej duża przyjemność, zarażała nas tym entuzjazmem. Warto też wybrać się łodziami do błękitnych grot niezapomniany widok gdy słońce odbija się od wody tworząc w grotach niesamowite odcienie błękitu aż do koloru szmaragdowego. Druga wycieczka - rejs na Paxos się nie odbyła ze względu na niespokojne morze w tym czasie i niezwłocznie nastąpił zwrot kwoty zapłaconej wcześniej za ten rejs.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka ciekawa, zwłaszcza przyglądanie się lądującym i startującym samolotom, miasteczko Korfu interesujące. Pyszne jedzenie w lokalnej restauracji. Czas wolny wystarczający.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo pięknie, wycieczka bardzo fajnie zorganizowana,ciekawy program , pilot wycieczki Pani Kasia super , polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo podobał mi się rejs łódką, piękne krajobrazy,jaskinie,do których wpływaliśmy. Niesamowite wrażenie przy lotnisku,gdzie dosłownie nad naszymi głowami startowaly i lądowały samoloty.Poza tym bardzo ciekawe opowieści naszej przewodniczki sprawiły,że wycieczka była super.