Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
wszystko opisałam wcześniej, jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji przez biuro Rainbow- byliśmy z tym biurem pierwszy raz ale na pewno nie ostatni.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pozytywne wrażenie. Dobra zabawa. Poznanie kreteńskiej i greckiej kultury. Przy okazji można było było skosztować kreteńskiej kuchni i wina.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wycieczka udana, dużo zabawy i muzyki greckiej , choć autobus nie podwiózł pod hotel po nocy, dość daleko od hotelu,jechało się ponad godzinę
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zarówno wycieczka na Spinalonga jak i wieczór grecki również oceniam bardzo pozytywnie . W przypadku wyspy dużo cennych informacji. Wieczór grecki to bardzo dobra zabawa, nauka zorby, super jedzenie i trunki. Było wspaniale.