Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Magiczne Zante VIP

5.8/6 (52 opinie)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiek3
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Błękitne Groty - Blue Caves

• Plażowanie i relaks na plaży w poblizu Zatoki Wraku

• Siarkowa plaża Xigia

• Klasztor Anafonitria


Opis

Poznaj Zakynthos w pigułce w kameralnej, 18-osobowej grupie! Podczas tej wycieczki zobaczymy nie tylko wszystkie największe atrakcje wyspy, ale także trudno dostępne miejsca, do których można dotrzeć wyłącznie małym busem. Odwiedzimy tłocznię, w której powstaje płynne złoto wyspy – oliwa z oliwek i poznamy tajniki jej produkcji; zobaczymy też najstarsze drzewko oliwne na wyspie w Exo Hora. Odwiedzimy najczęściej fotografowaną zatokę świata, czyli Zatokę Wraku Navagio. Będziemy ją podziwiać „od środka”, gdyż odbędziemy rejs do zatoki. Ze względów bezpieczeństwa w tym sezonie zakazane jest plażowanie na plaży Navagio. Następnie popłyniemy do Błękitnych Jaskiń, gdzie doświadczymy hipnotyzującego spektaklu natury – gry świateł i kolorów morza. Nasz kolejny punkt, czyli unikalna uzdrowiskowa plaża Xigia i zawarte w wodzie siarczany odmłodzą Waszą skórę przynajmniej o kilka lat. Polecamy osobom, które chcą dotrzeć w lokalne miejsca spoza tradycyjnej mapy atrakcji i poznać Zante „od kuchni”!

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport klimatyzowanym busem bądź autokarem

• Opiekę polskojęzycznego pilota

• Łódki do Błękitnych Grot i Zatoki Wraku


Cena nie obejmuje

• Posiłków i napoi

Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: 09:00 - 17:00

• W sezonie 2024 zamknięcie tarasu widokowego na Zatokę Wraku oraz brak możliwości wpłynięcia do zatoki zostały przedłużone

Odbiór o godz. 08:30
Za osobę299
598 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Edmund, Skarszewy

Bardzo ciekawa wycieczka małym busikiem dotarliśmy do ciekawych miejsc. na początek unikalna uzdrowiskowa plaża Xigla, gdzie była możliwość kąpieli w wodzie siarczanej. Zwiedziliśmy i tłocznię gdzie wytwarza się oliwek z oliwek. Zobaczyliśmy najstarsze drzewo oliwne. Atrakcja było płyniecie kilkunastoosobowym statkiem wzdłuż brzegu wyspy do zatoki Wraku Nawagio i sam wrak widziany od strony morza. Kolejną atrakcją były Błękitne Jaskinie gdzie można było zobaczyć gry świateł i kolorów morza. Po drodze zwiedziliśmy jeszcze stary klasztor Anafonitria.

6.0/6

PRZEMYSŁAW, CHEŁMŻA

Bardzo fajnie miły Pan rezydent którego polecam jak wrócę to chciał bym go spotkać w celu miłego sporkania
Pokaż więcej opinii (50)