Opinie klientów o Ścieżka Króla i Malaga

5.8 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Paweł, Gniezno

Piękne miejsce, wąwóz zachwycający. Przejścia kładkami przyprawiają o szybsze bicie serca, doskonale połączenie przyjemnego z pożytecznym.

6.0/6

Barbara, Choroszcz

Wycieczka rewelacja dla tych co lubią aktywnie spędzać czas i przy okazji podziwiać piękno wąwozu. Malaga warta zobaczenia chociaż za mało czasu by móc poczuć klimat tego miasta

6.0/6

Anna, Częstochowa

Wycieczka w rzeczywistości to "Ścieżka Króla" z 45 minutowym pobytem w centrum Malagi". Z mojego punktu widzenia super bo Ścieżka to prawdziwy rarytas. Niemniej obiecanki są inne. Szczerze polecam tą wycieczkę. Widoki niesamowite. Numer 1 w Andaluzji.

6.0/6

Beata, Kraków

Fantastyczna wycieczka, w dole około 100m wąwóz prze który płynie rzeka Guadahorce a nad głowami latające sępy no i niezapomniane wspaniałe widoki. Idąc kładkami przylepionymi do skał, nie odczuwa się wcale tych ponad 7km, które mamy do przejścia.