Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Ścieżka Króla i Malaga

5.7/6 (19 opinii)
5.7/6
19 opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Sławomir, Toruń 13.10.2023 | Termin pobytu wrzesień 2023

    Wycieczka bardzo ciekawa pozwalająca podziwiać piękne górskie krajobrazy i fantastyczny kanion. Chodzenie po podestach mocowanych do skał na wysokości 80 metrów nad dnem kanionu daje dużo wrażeń.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Małgorzata, Sosnowiec 03.11.2023 | Termin pobytu październik 2023

    Ciekawa i lekko wycięczająca wycieczka w dużym upale, widoki bardzo ładne. Dla seniorów może być odrobinę zbyt ciężka.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Agnieszka, Otwock 25.07.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Piękne widoki, ale wycieczka, przy temp. >40st.C wymagająca. Minusem jest to, że nie ma czasu na dłuższe postoje, a ze względu na temperaturę czasem są one potrzebne. Moim zdaniem wycieczka byłaby idealna przy niższych temperaturach, dlatego sugeruję mocno zastanowić się przed wyborem tej wycieczki. Malaga piękna i bardzo zielona. Rezydentka (p. Magda) bardzo ciekawie opowiada o regionie.