Wycieczka Fakultatywna
4.0/6
Wycieczka bardzo ciekawa, jednak zbyt wiele atrakcji oglądaliśmy z autokaru. Minusem jest bark zapewnienia przez organizatora jakiegokolwiek posiłku, organizator również nie zadbał o to żeby po powrocie do hotelu gości otrzymali choćby jeden ciepły posiłek, a na wycieczce były również dzieci.
PAWEL, ZAMOSC 09.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024
1/1 uznało opinię za pomocną
4.0/6
Magiczna Barcelona. Bardzo miła i ciekawie opowiadająca Pani przewodnik. W programie Sagrada Famillia, Park Guell można było w czasie wolnym dokupić bilet do muzeum FC Barcelony. Brakowało mi zwiedzania La Rambla.
Joanna, Bojanowo 14.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024
0/0 uznało opinię za pomocną
4.0/6
Wycieczka fajna ale cały czas w biegu. W Parku Guell mieliśmy godzinę co jest zdecydowanie za mało ale cokolwiek zobaczyć i podziwiać widoki.
Marek, Chodzież 13.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024
2/2 uznało opinię za pomocną
4.0/6
Chyba za dużo oczekiwała od głównych atrakcji turystycznych. Sagrada to wielka budowla, jednak z zewnątrz nic się kupy nie trzyma. Sprawia wrażenie chaosu w architekturze , źle się na to patrzy. Barcelona sama w sobie bardzo ładna, jednak raz mi wystarczy . W maju zwiedzaliśmy Paryż i zdecydowanie ta wycieczka jest moim faworytem.
Wioletta, --- 09.08.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023
2/2 uznało opinię za pomocną