Opinie klientów o Sewilla - duma Andaluzji

5.0 /6
10 
opinii
Atrakcyjność programu
4.8
Pilot
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Natalia, ---

Myślę że warto pojechać . Urokliwe uliczki i miasto tętniące życiem . Piękny ogród i katedra . Jedyne co obawiałbym się wysokich temperatur w sezonie

6.0/6

Renata, Legnica

polecam, atrakcyjny program zwiedzania, organizacja transportu do przemieszczania się po terenie bez zarzutów, pilotka merytoryczna, posiadająca znaczą wiedzę o historii i współczesności Sevilli. Zaplanowany program umożliwił zwiedzenie wszystkich najważniejszych miejsc Sevilli, w tym plac Hiszpański, katedra i obiekt corridy.

6.0/6

Maciej, Siemianiowice Śląskie

Przepiękne miasto, z tradycjami. Piękny Plac Hiszpański, przepiękne ogrody, wąskie uliczki oraz skwerki z drzewami pomarańczy. Warto odwiedzić, aby zobaczyć jak gigantyczna jest Katedra, oraz oczywiście zobaczyć na własne oczy grobowiec Krzysztofa Kolumba.

6.0/6

ZBIGNIEW, NOWY TARG

Wspaniałości , a 1 dniowa wycieczka wymaga uzupełnienia . Cudowna Katedra Najświętszej Marii Panny - największa na świecie budowla gotycka , trzecią pod względem wielkości katedra na świecie , z grobowcem Krzysztofa Kolumba .