Opinie klientów o Sewilla - duma Andaluzji

5.1 /6
23 
opinie
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Natalia, --- 23.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Myślę że warto pojechać . Urokliwe uliczki i miasto tętniące życiem . Piękny ogród i katedra . Jedyne co obawiałbym się wysokich temperatur w sezonie

6.0/6

Artur, Pruszków 16.07.2024
Termin pobytu: lipiec 2024

Przewodniczką w Sewilli była Pani Anna M od ponad 17 lat mieszkająca w Sewilli, więc jest prawdziwą skarbnicą wiedzy, nie tylko książkowej, którą można by wykuć na blachę i recytować przed turystami - to ludzie wyczują raz-dwa. Tutaj Pani Anna opowiadała tak, jakby mówiła o swoim mieszkaniu ;-) Zaczęliśmy od spaceru po Parku Marii Luizy i przeszliśmy na Plac Hiszpański. Piękne, fotogeniczne miejsce, wprost nie wiadomo co najpierw sfotografować ... Na samym Placu Hiszpańskim spędziliśmy godzinę, choć zleciała nie wiadomo kiedy... Potem podjechaliśmy pod arenę walk byków w Sewilli, tam dowiedzieliśmy się nawet ile kosztuje taki byk do walk, ile jest byków podczas jednego "meczu", czym się różni pikador, torreador i matador (specjalnie Wam tego nie opiszę, żeby nie psuć zabawy) Potem dostaliśmy 2 godziny czasu wolnego, który postanowiliśmy spędzic na zwiedzaniu pobliskich uliczek i odnalezieniu Setas de Sevilla ( wygląda to jak wielkie gofry lub wielkie grzyby, zależy co się komu skojarzy) i szybkiej wizycie w pobliskim od Setas McDonaldzie na zimnego loda, bo co ciekawe nie ma tu normalnych, znanych z Polski szejków truskawkowych czy czekoladowych. Szybki powrót pod Katedrę na miejsce zbiórki i wejście do OLBRZYMIEJ KATEDRY, największej na świecie. Robi takie wrażenie, że ludzie są tam jak mrówki w wielkim słoju. Grób Kolumba też wygląda rewelacyjnie, sprawdźcie w Google "grób Kolumba w Sewilli". Po zwiedzeniu wszystkich zakątków katedry na koniec wejdźcie koniecznie na dzwonnicę Giraldę (70m , nie ma schodów ani windy, idzie się pochylnią, 34 poziomy pochylni, nie jest stromo) na samej górze jest taras widokowy, warto ;-)

6.0/6

Renata, Legnica 29.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

polecam, atrakcyjny program zwiedzania, organizacja transportu do przemieszczania się po terenie bez zarzutów, pilotka merytoryczna, posiadająca znaczą wiedzę o historii i współczesności Sevilli. Zaplanowany program umożliwił zwiedzenie wszystkich najważniejszych miejsc Sevilli, w tym plac Hiszpański, katedra i obiekt corridy.

6.0/6

Maciej, Siemianiowice Śląskie 06.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Przepiękne miasto, z tradycjami. Piękny Plac Hiszpański, przepiękne ogrody, wąskie uliczki oraz skwerki z drzewami pomarańczy. Warto odwiedzić, aby zobaczyć jak gigantyczna jest Katedra, oraz oczywiście zobaczyć na własne oczy grobowiec Krzysztofa Kolumba.