Opinie klientów o Caminito del Rey - Ścieżka Króla

5.6 /6
21 
opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Wojciech, Ligota

To trzeba naprawdę zobaczy!!! Widok niesamowity, zapamiętany na całe życie. Wyprawa niezbyt męcząca, można było iść niezbyt szybko, był czas na zrobienie ciekawych zdjęć. Męczący był jedynie ostatni odcinek, już po wyjściu z wąwozu. Zbyt mała ilość czasu nie pozwoliła na bliższe zapoznanie się z Malagą, ale to co zobaczyliśmy w pełni nas zadowoliło. Stare miasto z katedrą i Alkazabą dało nam szansę na wchłonięcie atmosfery średniowiecza i kultury mauretańskiej.

6.0/6

Artur Andrzej, Łajski

Widoki piękne. Wycieczka po lekkiej trasie ale dla osób z lekiem wysokości może być problem. Zdjęcia nie oddadzą tego ci się ogląda.

6.0/6

Joanna, ---

Piękne widoki, spokojne przejście ścieżką, bez poganiania, z dużą ilością czasu na zdjęcia. Organizatorzy zapewniają higieniczne "czepki" pod kaski.

6.0/6

Grażyna, Poznań

Nieznane w górach polskich, nawet w Alpach widoki głębokiego przełomu rzeki i tworów przez nią utworzonych. Unikalne zjawiska przyrodnicze.