Opinie klientów o Gibraltar - tam, gdzie kończy się Europa

5.5 /6
40 
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Wacław Hieronim, Poznań

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka. Spodziewałam się długiej podróży, ale przejazd autostradami był bardzo sprawny. No i po drodze nie zbieraliśmy ludzi z innych hoteli. Nasz pilot pan Bartek (mieszkający od kilku lat w Almunecar) bardzo ciekawie opowiadał. Małpki nie zawiodły.

6.0/6

Jerzy, Tychy

Wycieczki na Gibraltar i Cominito del Rej (Ścieżka Króla) bardzo udane. Piloci empatyczni z bardzo dużą wiedzą. Polecam do wzięcia udziału.

6.0/6

MIROSŁAWA, Rumia

Bardzo ciekawy kawałek Europy Atrakcje Gibraltaru zaczyna się od zwiedzania skały/ 426 m n.p.m./ Skała Gibraltarska robi niesamowite wrażenie, jakby wyrastała z Morza Śródziemnego. Jedna z legend głosi , że Gibraltar będzie Brytyjski, dopóki żyją na nim magoty gibraltarskie. Obecnie małpek nie można karmić, można dostać mandat do 500 funtów za karmienie. Przepiękne widoki, wspaniały koncert w Jaskini św. Michała , no i powrót do autokaru po płycie lotniska. Naprawdę warto zobaczyć Gibraltar !

6.0/6

ANETA, BIELSKO-BIAŁA

pogoda super widoki niesamowite udało nam sie zobaczyć wybrzeże Afryki, jazda na górę Gibraltar była klimatyzowanymi mini busami po bardzo wąskich uliczkach blisko krawędzi, ale kierowcy byli niesamowici, wizyta w Jaskini św. Michała robi wrażenie, małpki super bardzo towarzyskie