Opinie klientów o Magiczna Alhambra i wizyta w Granadzie

5.4 /6
14 
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marzena, Domecko

Cudowne miejsca z ciekawą historią. Granada ugościła nas smacznym, ale brzydkim specjałem, którym jest ciastko PIONONOS - warto poznać jego historię. Pałace Nasrydów pobudziły naszą wyobraźnię. Ogrody wokół Alhambry zauroczyły nas. Wycieczka jak z krainy baśni 1001 nocy.

6.0/6

Waldemar, Szczecin

Super wycieczka , wspaniali przewodnicy . Pan Bartek super. Zabytki zapierają dech w piersiach. Alhambra i cały zespół pałacowy razem z ogrodami to jest coś niesamowitego. To w jakim stanie utrzymuje się ogrody, różnorodność roślin, wręcz powala. po prostu brak słów. Przepiękne widoki przepiękne budynki można oglądać godzinami. Dla nas to kolejny cud świata.

6.0/6

ANETA, BIELSKO-BIAŁA

Super wycieczka, odwiedzając tą cześć Andaluzji (Grenada i Alhambra) możemy zasmakować w kulturze hiszpańskiej i arabskiej, przewodnik P. Bartek niesamowity ogrom wiedzy, ciekawe opowieści związane z tematyka tego miejsca, mimo 37 stp wrażenia niesamowite nie czuliśmy upału pochłonięci zwiedzaniem

6.0/6

Damian, Jejkowice

przejazd do Alhambry przez góry Sierra Nevada, można było zobaczyć najwyższy szczyt, Alhambra przepiękna, jej ogrody cudowne, przewodnik Bartek naprawdę z powołaniem i duża wiedzą, w Granadzie spacer wąskimi uliczkami, warto odwiedzić Kryptę królewską Izabeli i Ferdynana, bardzo polecam