Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Było bardzo gorąco, ale dałyśmy radę, szkoda że mało czasu wolnego, Alhambra piękna i urokliwe uliczki w Granadzie
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bez dwóch zdań - warto pod każdym względem. Alhambra jest magiczna. Potwierdzam. Uwaga wycieczka jest bardzo mecząca. Samo zwiedzanie twierdzy trwa ok. 2,5 godziny.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Granada i Alhmbra to must see w trakcie pobytu na Costa del sol. To prawdziwe perełki i o atrakcyjności tych miejsc nie trzeba nikogo przekonywać. A jak jeszcze będziecie mieli okazję zwiedzać je z panią Renatą to przyjemność będzie podwójną. Jest jednak łyżka dziegciu w beczce miodu. Wiem, że na wakacjach turysta się nie spieszy i ma czas, a biuro podróży optymalizuje koszty. Ale wieźć ludzi z Benalmadeny i Torremolinos do Granady przez Almun̈ecar i Motril ? Zafundowaliście nam dodatkowo dwie godziny podróży. A ten czas można było spędzić przyjemniej.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niezapomniane wrażenia cudowna wycieczka, warto pojechać, piękne uliczki miasta, nisko koszt zwiedzania muzeum, gdzie leży para królewska (5 EURO). Przewodnik super wiedza.