Opinie klientów o Ronda - miasto na krawędzi

4.8 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Warszawa

Bardzo fajna wycieczka, jak dla mnie najlepsza z całego pobytu. Ronda przepiękna, bardzo mnie zachwyciła. Szczerze polecam. Świetny przewodnik pan Bartek.

6.0/6

Edyta, Przemyśl

Romantyczny klimat, idealna wycieczka na niedzielne popołudnie, miasto bije spokojem wyciszeniem, czas staje w miejscu.

4.0/6

Michał, Warszawa

Wyjazd ciekawy, miejsce warte zobaczenia. Szkoda ze trochę mało czasu na spokojne zanurzenie się w miasteczku. Trochę za krótko. Pani Ola była zmęczona i trochę to się dało odczuć. Wiemy że to był jej ostatni dzień objazdówki - szkoda.

3.0/6

Artur Andrzej, Łajski

Do tego miasta trzeba na własną rękę z przewodnikiem w telefonie. Tłum dziki a był październik. Jednak miasteczko cudowne i ciągle za mało czasu żeby się zatrzymać i wsztsko zobaczyć. My byliśmy grupą ponad 40 osób co jest niestety pomyłka. Jednak warto zobaczyć to miejsce. W ramach wycieczki byliśmy w również w miasteczku setenil de bodegas, piękne miejsce ale niestety w ramach naszej wycieczki mieliśmy 1 h czasu i tu niewiadomo było czy oglądać czy usiąść odpocząć. Szkoda .... bo miejsca przecidne.