Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Ronda - miasto na krawędzi

5.5/6 (25 opinii)
5.5/6
25 opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Dorota, Serock 05.08.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Atrakcyjna wycieczka, piękne miasto na krawędzi, przepiękne widomi, mosty z których widać cała panoramę miasta . Super

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Małgorzata, Warszawa 16.09.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Przewodnik bardzo ciekawie opowiada o corridzie, świetne miejsca do zwiedzania arena Byków, typowy dom andaluzyjski, no i oczywiście widoki na Kanion

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Emilia, Iskrzynia 10.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Miasto przepiękne, warte zobaczenia ale proponuje wycieczki w chłodniejsze dni. My mieliśmy początkiem czerwca 40 stopni to po prostu była patelnia .. przewodnik Bartek super najlepszy przewodnik jakiego kiedykolwiek miałam na wycieczce. Ogrom wiedzy, opowiada tak że chce się słuchać .. 🙂

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Marek, Warszawa 08.07.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Ronda to miasto mostu nad 100 metrowym kanionem łączącego dwie części miasta. Oryginalnym pomysłem jest zwiedzanie areny corridy "od kuchni" (idziemy nie drogą widza tylko drogą byka !!) i z perspektywy właśnie areny. Pomimo 2 połowy czerwca trafiliśmy na upał, co było lekką niedogodnością i czas wolny ograniczył się na znalezieniu restauracji z klimatyzacją i konsumpcji małego co nie co z dużą ilością zimnych napojów. Na słynny gulasz z ogona byka zabrakło chęci, a może i odwagi.