Opinie klientów o Gran Tour Fuerteventura

5.2 /6
51 
opinii
Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Tomasz, Poznań 29.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Wycieczka obejmuje najciekawsze punkty wyspy (poza południem), czyli Betancurię czy Ajuy w zachodniej części wyspy; wycieczka bardzo fajna, warto się wybrać jeśli ktoś nie lubi bądź nie może wypożyczyć samochodu. Pilot bardzo kompetentny. Fajnie widoki w trakcie przejazdu przez masyw Betancurii.

5.0/6

Gabriel, Warszawa 26.10.2022

Wyspa w pigułce. Warto pojechać, dobrze zorganizowana, profesjonalny pilot. Największe wrażenie robi czarna jaskinia, trochę byłem zawiedziony punktem fabrycznym aloesu - to raczej była sprzedaż kosmetyków niż produkcja, ale trochę nam opowiedziano jak to się robi ...

4.5/6

FELICJA, MIKOŁÓW 06.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Wycieczka bardzo ciekawa, można zwiedzić ciekawe miejsca na wyspie. Przewodnik nie za bardzo miły. Nie odpowiada na zadane pytania. Posiada dużą wiedzę o wyspie.

4.5/6

Hanna, Bydgoszcz 25.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Wycieczka wydłużona ze względu na konieczność zabrania wszystkich uczestników również z południa wyspy (a więc godzina jazdy na południe). Potem przyjemny przystanek w Ajuy (piękne widoki i spacer do jaskini - trasa łatwa, dla każdego), farma aloesu to pokaz sprzedażowy, Betancuria dosyć nudna - kręciliśmy się tam bez celu, lunch to przystawki, ciepłe danie i deser - całkiem smaczne, farma kóz to również przystanek sprzedażowy (sera i dżemów które można kupić w supermarkecie), a na koniec przystanek na zdjęcia na wydmach Corralejo (nie ma tam czasu na plażowanie jeśli ktoś się na to nastawia). Ogólnie wycieczkę oceniamy pozytywnie, ponieważ daje możliwość objazdu całej wyspy, ale polecamy ją tylko tym, którzy poza nią nie mają żadnych innych planów zwiedzania, ponieważ tymi samymi drogami poruszaliśmy się w pozostałe dni naszego wyjazdu (więc te miejsca i tak byśmy zobaczyli).