Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rewelacyjna , objazd ciekawy no i Pan Ryszard opisujący wyspę i jej historie interesująco i dowcipnie
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Szczerze polecam ! Podróżowaliśmy autokarem bardzo przyjemnie z pilotem który przekazał wiele wiedzy o wyspie pozdrawiam Pana Ricardo!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
W skrócie cała wyspa i jej atrakcje- warto skorzystać z tej wycieczki. Niezapomniane widoki - dla każdego znajdzie się coś interesującego
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wyjazd w dość kameralnej grupie (20 osób) i fajna przewodniczka. Mimo, że wycieczka pełna różnych miejsc, nie była męcząca. Mozna zobaczyć to co na wyspie najciekawsze. Byliśmy m.in. na farmie kóz i jedliśmy pyszny kozi ser (i nie tylko) ale też z fabryce (o ile można to tak nazwać) aloesu. PP drodze wiele wspaniałych widoków i miejsc ale też malownicze miasteczko Betancuria a także najsłynniejsze wydmy Corralejo. Po drodze jedliśmy pyszny obiad gdzie mozna było zjeść słynna paelle ale także kozi ser i szynkę serrano, popić winem i „dopchnąć” lodami :)