Opinie klientów o Tajemnicze Cofete VIP

5.6 /6
27 
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Michał, Zielona Góra 10.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Rewelacyjna wycieczka, super przewodnik/pilot - dużo opowiadał, chętnie współpracował, wszystko pokazał. Miejsce niesamowite, z ciekawą historią. Must have na Feurtaventurze.

5.5/6

Piotr, Łódź 02.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Warto wybrać się na wycieczkę w celu posłuchania naprawdę interesujących ciekawostek na temat wyspy i potraktować ją jako objazdówkę krajoznawczą po ciekawym, górzystym terenie, bo sama plaża Cofete mnie nie porwała. Przede wszystkim w kontekście jak była przedstawiana wcześniej (wyszło rozczarowanie). Na wycieczce można zobaczyć jak wciąż żyją ludzie na odludziu i zarazem nie ryzykować pokrywania szkód na wypożyczonym aucie z własnej kieszeni, a przede wszystkim skorzystać z profesjonalnego kierowcy, żeby samemu nie trzeba było męczyć się na krętych, szutrowych drogach. Jeśli komuś nie zależy na spędzeniu większości czasu na samej plaży, to warto poprosić o wjazd do Willi Wintera oraz o chillout w lokalnym barze lub podjazd na lagunę w okolicy Morro Jable, ewentualnie zapytać o jakieś dodatkowe atrakcje dostepne w pobliżu.

5.5/6

Ewa, Olsztyn 09.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Wycieczka w piękne miejsca. Cofete robi wrażenie i na pewno warto zobaczyć to miejsce. Krótka wycieczka, nie męczącą, za to będąca ucztą dla oczy. Trzeba się tylko przygotować że bardzo wieje.

5.0/6

MATEUSZ, Chocianowice 14.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wycieczka warta odbycia, ponieważ ów zakątek jest trudno dostępny. Tamtejszy, północny mikroklimat zupełnie inny niż na południu wyspy - silny wiatr, zachmurzenie - można doświadczyć innego oblicza Fuerty. Wycieczka typowo z jedną główną atrakcją - plażą Cofete. Jednak po drodze przystanek w Morro Jable w porcie - można było obserwować płaszczki oraz kolejny przystanek w Willi Witnera z ciekawą i tajemniczą historią - wstęp dodatkowo płatny 10 euro od busa.