Opinie klientów o Tajemnicze Cofete VIP

5.6 /6
27 
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

WOJCIECH KAZIMIERZ, POZNAŃ 20.04.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

atrakcyjna wycieczka ze względu na pejzaż ogromnej plaży, prawie wyludnionej. Mała, godzinna wycieczka wzdłuż plaży była urocza.

5.0/6

Zbigniew, Tychy 07.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

widoki i cała okolica dech zapiera , wyraz oceanu jego szum i porywy są momentami piękne a czasami przenikają strachem

5.0/6

Dawid, Piła 24.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Wycieczka w kameralnym gronie. Początkowo chciałem jechać wynajętym autem ( z opcją " na wszystkie" drogi) - ale wynajem takiego auta - znacznie przewyższa koszty zorganizowanej wycieczki, a po drugie - kierowca skupiając się na drodze nie ma żadnej frajdy z jazdy i podziwiania widoków. Droga kręta, wyboista - momentami coś w rodzaju naszych progów zwalniających - zauważa się je w ostatniej chwili - w najlepszym wypadku skończyć się może "tylko" uszkodzeniem auta. A sama plaża i widok z przełęczy - tego się nie da opisać......to trzeba zobaczyć i poczuć wiatr na własnej skórze, poczuć miękkość piasku i pooddychać morskim aerozolem.

5.0/6

ANNA, LUBAN 08.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wspaniała wycieczka . Plaża robi ogromne wrażenie. Widoki nieziemskie. Spoglądają z punktu widokowego wygląda jak niekończąca się plaża. P drodze można spotkać osły i kozy. Widok trochę jak z kosmosu, jak na jakiejś innej planecie.