Opinie klientów o Las Palmas i Poema del Mar

5.0 /6
opinie
Atrakcyjność programu
4.9
Pilot
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Joanna, Tulce

Piękne Oceanarium, niesamowite bogactwo zwierząt i roślin Oceanicznych. Pilot wycieczki (Pani Gosia) bardzo dobrze przygotowana, ciekawie opowiadała o całej wyspie, widać, że ją pokochała. Plantacja aloesu także nas zauroczyła. Niesamowite widoki okolicy krateru wulkanu, a roślinność w ogrodzie botanicznym zrobiła ogromne wrażenie na dużych i małych uczestnikach wycieczki.

6.0/6

Rafał, Kraków

Warto wybrać się na wycieczkę, piękny ogród botaniczny, oceanarium, krater wulkanu, plantacja aloesu i stolica! Pani pilotka bardzo kompetentna!

6.0/6

Dominika, Warszawa

Bardzo fajna wycieczka, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Oceanarium Poema del Mar jest imponujące. Pani pilot bardzo ciekawie opowiadała o wyspie.

2.0/6

Anna Iwona, PŁOCK

Wycieczka zakupiona w biurze podroży nie istnieje w ofercie rezydenta. To jakaś pomyłka, nie polecam kupowania. Pojechałam na coś, co nie zostało zrealizowane zgodnie z umową oferty. Program zrealizowany w 1/2. Program przewidywał zobaczenie plaży miejskiej Las Canteras. Oczywiście tylko z okien autokaru i w przesmyku budynków. Druga rzecz to wizyta w największym ogrodzie botanicznym w miejscowości Tafira. Ogród był zamknięty, więc zobaczyliśmy tylko parking. Rozumiem, sytuacja pogodowa spowodowała zamknięcia ogrodu przez władze, ale nic w zamian nie otrzymaliśmy. Chyba, że dla przeciągnięcia czasu przeznaczonego na wycieczkę dłuższy pobyt w oceanarium. Ale nie o to chodzi. Wyjazd na długie zwiedzanie oceanarium to inna wycieczka!!!! Przewodnik tragedia.