Wycieczka Fakultatywna Pejzaże Gran Canarii

Odbiór o godz. 07:30
Za osobę339
678 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Puerto de Mogan – „kanaryjska Wenecja”

• Punkt widokowy El Balcon Anden Verde

• Degustacja lokalnych trunków

• Wizyta na plantacji kawy oraz owoców egzotycznych

Opis

Zapraszamy na wyprawę po zachodniej części wyspy, słynącej z najbardziej spektakularnych widoków! Naszym pierwszym przystankiem będzie miejscowość Puerto de Mogan, nazywana „kanaryjską Wenecją” za sprawą swoich oryginalnych kanałów. Przejedziemy przez malownicze Góry Błękitne Los Azulejos i zatrzymamy się na zawieszonym na wysokości 350 m n.p.m klifie, gdzie znajduje się punkt widokowy El Balcon Anden Verde. Jest on uznawany za jeden z dwóch najpiękniejszych „miradorów” w całym archipelagu Wysp Kanaryjskich! Dalsza trasa wśród klifów poprowadzi nas do miejscowości Agaete, gdzie zatrzymamy się na jedynej w Europie plantacji kawy. Zobaczymy tu również uprawy egzotycznych owoców i skosztujemy tradycyjnych, kanaryjskich smakołyków w towarzystwie lokalnych win i rumu. Północną drogą dotrzemy do Las Palmas - stolicy wyspy i zarazem największego miasta archipelagu. Zwieńczeniem wycieczki będzie wizyta na plaży Las Canteras, uznawanej przez TripAdvisor za najpiękniejszą miejską plażę świata.

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport klimatyzowanym busem

• Opiekę polskojęzycznego przewodnika

• Bilet wstępu na plantację kawy

• Degustację wina, kawy i lokalnych tapas

Praktyczne informacje

Orientacyjny czas trwania wycieczki: 08:30 - 19:00

Inne atrakcje w okolicy

Opinie

Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Maria, Warszawa 23.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Ta wycieczka też jest godna zainteresowania,Miasteczka Playa de Mogan...cudo.Wizyta w El Balcon,w miejscu ,gdzie widok na ocean zapiera dech w piersi,a sam wjazd w to miejscu fascynujący.Wizyta na plantacji kawy,produkcji wina i innych owoców oraz poczęstunek lokalnych produktów a przede wszystkim Przewodnik Polak,dają ciekawe wrażenia i wreszcie wizyta w stolicy Las Palmas z piękną plażą..Playa de Las Canteras i piękną promenadą czy widokiem na port.
Pokaż więcej opinii (28)