Opinie klientów o W poszukiwaniu delfinów i wielorybów

4.8 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Czesław Paweł, Opole

Udany rejs, gdyż dotarliśmy wgłąb oceanu do miejsca, w którym napotkaliśmy stado delfinów. Dwa z delfinów długo towarzyszyły naszemu statkowi, nie dając się wyprzedzić. Dzięki temu mogliśmy zrobić wiele zdjęć i filmików tych pięknych i przyjaznych ssaków. Z uwagi na znaczne falowanie na Oceanie martwiłem się o bezpieczeństwo dzieci, które nie miały obowiązku zakładania kamizelek ratunkowych.

5.0/6

Joanna, Tulce

Piękne delfiny, udało się je zobaczyć z bliska, załoga statku robiła co w ich mocy, aby każdy zobaczył je z bliska. Podróż łodzią trochę wyczerpująca ze względu na chorobę morską współuczestników. Obsługa statku jednak zapewniała niezbędne akcesoria.

4.0/6

Marcin, Łódź

Niestety wycieczka, nie było tym co oczekiwałem. Statek bardzo buja szczególnie przy zatrzymywaniu się do obejrzenia delfinów. Powrotna droga była katorgą. Mało widać delfiny, ale jak komuś wystarczy zobaczyć przez chwile grzbiet delfina z 10 metrów to będzie zadowolony.