Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Kadyks - hiszpańska Hawana
5.5/6 (27 opinii)Oceny szczegółowe
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka do Kadyksu warta polecenia. Kadyks bardzo piękne miasto, przepiękne widoki na zatokę, przepiękne rośliny muzeum. Wizyta w bodedze w towarzystwie Pani Marii przewodnika miejscowego na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Polecam !!!.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Kadyks to jedno z najstarszych miast Europy ze wspaniałym portowym klimatem. Po drodze do Kadyksu zwiedzimy lokalną botegę gdzie czeka na nas degustacja lokalnego wina Sherry. Następnie w Kadyksie zwiedzimy piękny ogród i starówkę. Zobaczymy też słynną plażę La Caleta oraz będziemy mogli zwiedzić katedrę oraz wejść na wieżę. Nie zbaraknie także czasu na samodzielne zwiedzanie, zakup pamiątek i hiszpański tapas.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Trochę za mało zwiedzania dużo czasu wolnego i opowieści ze strony przewodnika spodziewałam się większej euforii ponieważ wcześniej przeczytałam opinie że jest pięknym najstarszym miastem Hiszpanii Mimo wszystko polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wycieczka dzięki opowieściom Pani Marii, która opowiadała nie tylko o tym co zwiedzamy, ale też o własnych doświadczeniach, ciekawostkach i naprawdę jest wyjątkową przewodniczką.